12 yıldır halı yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz. Uzun yılların deneyimi ve tecrübesiyle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş bir firmayız. Halılarınızın bakımı için son teknoloji ile donatılmış otomatik halı yıkama makinalarımızla hizmetinizdeyiz. Profesyonel ekip ve kaliteli hizmet anlayışımız ile halılarınızın parlak, ferah ve temiz kalmasını sağlıyoruz.

Halılarınızı özel kendimize özel ürettim yaptırdığımız halı şampuanı ile yıkıyoruz. Ardından durulama işlemini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında özel sıkma makinelerimizde halılarınız kırılmadan rulo şeklinde suyunun sıkılması sağlanıyor. Son olarak kapalı ve nemden uzak bir ortamda halılarınızı doğal kurumaya bırakıyoruz. Teslim edilmeden önce parfüm sıkılıp, tek tek halı poşetine konulduktan sonra kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Sizlere en iyi hizmeti vermek için, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bize güvenebilirsiniz, halı yıkama konusunda en iyi hizmeti bizimle alacaksınız. Bize ulaşmak için aşağıdaki numaralardan direk olarak iletişim kurun.

Halı Yıkama